MKS Sambor

TRZECI TURNIEJ ZA NAMI !!!

2015-12-19 13:49:00

TRZECI TURNIEJ ZA NAMI !!!

PIERWSZA TCZEWSKA MINILIGA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT  KLAS  V

POD PATRONATEM  MKS SAMBOR TCZEW

           

            14.12.2015r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbył się TRZECI  TURNIEJ  Miniligi Piłki Ręcznej Dziewcząt klas 5 organizowany przez trenerów piłki ręcznej:  p. A. Janicką z SP12 i p. R. Karnowskiego z SSP2, przy pomocy i współpracy nauczycieli wf ze wszystkich szkół podstawowych w Tczewie.

Na zawody przybyło aż 81 zawodników z 8 szkół oraz ich  opiekunowie, a także spore grono kibicujących rodziców. Wszystkie drużyny zostały rozlosowane jak zwykle do dwóch grup po 4 w każdej. Mecze rozgrywane były po 12 minut, co zajęło w sumie ponad 4 godziny!!!

Trzeci turniej MINILIGI to aż  177  zdobytych bramek, a także sporo pięknych i bardzo dobrych interwencji bramkarskich.

Strzelcy bramek na trzecim turnieju:

 

20 bramek ­ Magdalena Sobal z SP 10,

15 bramek ­ Martyna Neupauer z SP 12,

14 bramek ­ Wiktoria Łosiak z SP 11,

11 bramek ­ Weronika Ziegert z SSP 2,

10 bramek ­ Milena Barczak z SP 12,

9 bramek ­ Aleksandra Zakrzewska z SP 10,

8 bramek ­ Marta Pilas z SSP 2, Oktawia Puckowska z SSP 2, Wiktor Karnowski z SP 12/II,

6 bramek Sandra Grabarczyk z SP 12, Daria Górska z SP 11,

5 bramek ­ Marika Maliszewska z SP 10,

4 bramek ­ Wiktoria Wałaszewska z SP 12, Angelika Wiśniewska z SP 7, Julia Ładyga z SP 7,

3 bramki ­ Julia Szmalc z SP 8, Olga Szyca z SSP 2, Kornelia Bednarska z SP 5, Oliwia Mączka z SP 5,

2 bramki ­ Katarzyna Orzłowska z SP 11, Natalia Urbanowska z SP 12, Kinga Iwanowicz z SP 12,

1 bramka ­ Oliwia Gierszewska z SP 12, Zuzanna Rosińska z SP 12, Weronika Leszczyńska z SP 10, Kordian Pufelski z SP 12/II, Olgierd Witkiewicz z SP 12/II, Magdalena Drejka z SP 12, Bartosz Graban z SP12/II, Kacper Kałdus z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP12/II, Oliwia Złotowska z SSP 2, Daria Kiwatrowska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5, Julia Wojciechowska z SP 8, Kamila Guzman z SP 7, Filip Bieszke z SP 12/II, Jakub Skonieczny z SP 12/II, Kamil Kremer z SP 12/II,

 

PUNTY ­ LIGA

I m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 12 -  30 pkt.

II m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 10  - 24 pkt.

III m­ce zespół Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 -  18 pkt.

IV m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 11 -   11 pkt.

V m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 7 -   8 pkt.

VI m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 5  -  6 pkt.

VII m­ce zespół Szkoły Podstawowej nr 8  -  5 pkt.

PK zespół Szkoły Podstawowej nr 12/II ......

 

 

Strzelcy bramek po trzech turniejach:

 

47 bramek ­ Magdalena Sobal z SP 10,

38 bramek ­ Wiktoria Wałaszewska z SP 12,

29 bramek ­ Aleksandra Zakrzewska z SP 10,

28 bramek ­ Wiktoria Łosiak z SP 11,

27 bramek ­ Weronika Ziegert z SSP 2,

26 bramek ­ Martyna Neupauer z SP 12

24 bramki ­ Marta Pilas z SSP 2,

22 bramki ­ Sandra Grabarczyk z SP 12,

19 bramek ­ Oktawia Puckowska z SSP 2,

18 bramek ­ Angelika Wiśniewska z SP 7,

16 bramek ­ Milena Barczak z SP 12,

15 bramek ­ Oliwia Gierszewska z SP 12,

14 bramek ­ Wiktor Karnowski z SP 12/II,

12 bramek ­ Olgierd Witkiewicz z SP 12/II,

10 bramek ­ Julia Ładyga z SP 7,

9 bramek ­ Natalia Urbanowska z SP 12, Morika Maliszewska z SP10,

8 bramek ­ Julia Szmalc z SP 8,

7 bramek ­ Katarzyna Orzłowska z SP 11, Daria Górska z SP 11,

6 bramek ­ Weronika Leszczyńska z SP 10,

4 bramki ­ Nikola Łoś z SP 12,Wiktoria Łosiak z SP 11,Zuzanna Rosińska z SP 12,Olga Szyca z SSP, Bartosz Graban z SP12/II , Kacper Kałdus z SP 12/II, Kordian Pufelski z SP 12/II,

3 bramki ­ Amelia Kasprowicz z SP 7, Kornelia Bednarska z SP5, Oliwia Mączka z SP 5,

2 bramki ­ Maria Gdaniec z SP 5, Zuzanna Laskowska z SP 11, Oliwia Złotkowska z SSP 2,

1 bramka ­ Oliwia Pacak z SP 12, Maja Chrobak z SP 12, Paulina Dolata z SSP 2

Nina Ciewiertnia z SP 11,Kinga Iwanowicz z SP 12, Magdalena Drejka z SP 12,

Jakub Skonieczny z SP 12/II, Mateusz Czarnowski z SP 12/II,

Filip Bieszke z SP12/II, Kamil Kramer z SP 12/II,

Daria Kiwatrowska z SP 8, Tymoteusz Kotlicki z SP 12/II,

Kinga Tomaszewska SP 8, Natalia Cieślak z SP 5, Wiktor Kowalski z SP 12/II,

Sandra Lipińska z SP 8, Agata Łucka z SP 10, Julia Romanowska z SP 5,

Kamila Guzman SP 7, Julia Wojciechowska SP 8, Mikołaj Zaniewicz  z SP 12/II.

Na trzech turniejach zdobyto łącznie 485 bramek!

 

JAK ZWYKLE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM I ZAINTERESOWANYM TYM PRZEDSIĘWZIĘCIEM!!!

Wśród  sponsorów  MINILIGI  PIŁKI  RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT  KLAS  5  są już:

firma  ROLLMAX, Apteki SAR, TCSiR,  Restauracja Włoska MIO ANGEL, firma WOJAR, zespół muzyczny MUSIC PROJECT, Przedszkole „PAN SŁONIK”, JADŁOSTACJA, sala zabaw HONOLULU w Galerii Kociewskiej,  KINO HELIOS, kręgielnia EBRO,  salon fryzjerski Bella box 17 na  Manhattanie.

NASTĘPNY  TURNIEJ  JUŻ  14  STYCZNIA  2016r.   od godz. 9:00 w SP12!!!

Zapraszamy !!!

A.     Janicka