MKS Sambor

ZAKOŃCZENIE ZMAGAŃ W GRAND PRIX SZTUMU

2016-02-07 12:00:00

Również 6 lutego odbył sie ostatni z trzech biegów w ramach Grand Prix Sztumy. Startujący nasi reprezentańci odniesli też sukces i tak Kamila Koszyk wygrała trzeci bieg ( dystans 1km, poprzednio też) i tym samym zapewniła sobie ostatecznie zwycięstwo w swej kategorii. Patryk Sowiński był bezkonkurencyjny w biegu na dystansie 9,6 km poprawiając życiówkę i zwyciężając w trzecim biegu(poprzedni bieg też wygrał) zapewnił sobie zwycięstwo w Grand Prix, przy czym zabrakło tylko 6 sekund do wyrównania rekordu trasy należącego do sztumianina Andrzeja Rogiewicza- 29,34 min. Michał Lewandowski startują na dystansie 4,6km w kategorii juniora młodszego porawiając życiówkę ostatecznie w ogólnej klasyfikacji zajął IV miejsce, a Michał Jaśniewski startują w kategorii juniora w klasyfikacji ogólnej uplasował sie ostatecznie na II pozycji. Składam podziękowania Rodzicom Michała Lewandowskiego - Państwu Lewandowskim i Kamili Koszyk - Państwu Koszyk za wielkrotną i bezinteresowna pomoc w realizacji tego zadania sportowego. Gratulujemy