MKS Sambor

MISTRZOSTWA POLSKI U 16 W TARNOWIE

2019-09-29 10:00:00

W dniach 21- 22.09.2019r odbyły się Mistrzostwa Polski w Tarnowie w kategorii U-16. Zawodniczka MKS Sambor Tczew Natalia Wilczewska, wychowanka Trenera Józefa Krawczykiewicza zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem. Jej wynik to ponad 41,35m. Startując w drugiej konkurencji, w oszczepie zajęła 13 miejsce z wynikiem 30,00m. Druga podopieczna Marika Maliszewska startują w pchnięciu kulą zajęła 5 miejsce z doskonałym nowym rekordem życiowym - 11,73m, w drugiej konkurencji rzucie dyskiem Marika uzyskała 33,94m co dało jej 11 pozycje na mistrzostwach. Starująca trzecia zawodniczka Sambora podopieczna Tadeusza Galińskiego nie zbliżyła się do swych rekordów życiowych: w skoku w dal uzyskała 4,66m, a rekord życiowy to 5,27m, równięż w skoku w wzwyż uzyskała tylko 1,50m, a jej rekord wynosi 1,62m. Gratulacje